کارخانه خوراک دام و طیور در بردسکن به بهره‌برداری رسید

اخبار استانی اخبار داخلی جدیدترین خبر ها خبر های دام خبر های طیور

یک کارخانه خوراک دام و طیور روز دوشنبه در جریان سفر استاندار خراسان رضوی به بردسکن، در شهرک صنعتی این شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، استاندار خراسان رضوی در مراسم افتتاح این کارخانه گفت: کمک به اشتغال و رفع موانع تولید در اولویت برنامه های دولت سیزدهم است.
یعقوبعلی نظری افزود: به طور میدانی با حضور نمایندگان مجلس و مدیران استانی مواردی که سد راه کارخانجات و سرمایه گذاران است را بررسی و هر کجا نیاز است کمک می‌شود تا اشتغال را در شهرستانها و روستاها افزایش دهیم.
وی با بیان اینکه ظرفیت تولید خوراک دام در این کارخانه در سال بیش از ۹۰ هزار تن است، بیان کرد: برای احداث این واحد تولیدی ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و برای ۱۷ نفر نیز اشتغالزایی شده است.

همچنین استاندار خراسان رضوی در جریان بازدید از ۲ معدن مس در شهرستان بردسکن گفت: معادن از جمله معادن سنگان خواف و معادن مس بردسکن از ظرفیت های مهم اقتصادی و ارزشمند خراسان رضوی محسوب می شوند.

نظری به فعالیت شرکتهای متعدد در بخش اکتشاف و بهره برداری این معادن اشاره کرد و افزود: با پیگیری مشکلات این بخش در بردسکن و همچنین اجرای طرح های توسعه در معادن شاهد اشتغال زایی بیشتری در این شهرستان خواهیم بود.

استاندار خراسان رضوی همچنین در بدو ورود به بردسکن با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

شهرستان بردسکن ۳۰۰ شهید، ۸۰۰ جانباز و ۴۷ آزاده برای حفظ کیان کشور و اعتلای آرمانهای انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *