آغاز عرضه ی مرغ زنده از طریق سامانه رهتاب در استان سمنان

اخبار استانی اخبار داخلی جدیدترین خبر ها خبر های طیور

طی جلسه ای در حضور مسئولین جهاد کشاورزی استان سمنان، اتحادیه ی شرکت‌های تعاونی مرغداران، نمایندگان کشتارگاه‌های صنعتی طیور و نمایندگان سازمان دامپزشکی استان، سامانه رهتاب به طور رسمی فعالیت خود را در حوزه مدیریت هوشمند زنجیره ی تامین و توزیع مرغ استان سمنان آغاز نموده و به طور کامل نحوه‌ی کار با سامانه به عوامل استان آموزش داده شد.

به گزارش ایسنا به نقل از سامانه رهتاب، بر این اساس از ابتدای دی ماه 1401، کلیه ی مرغ زنده ی تولیدی استان سمنان از طریق سامانه رهتاب عرضه و کشتارگاه‌های صنعتی طیور به طور مستقیم و بدون دخالت واسطه، می‌توانند نسبت به ثبت و پیگیری سفارشات خود اقدام کنند.

پس از موفقیت و اثبات کارایی سامانه رهتاب در حوزه ی مدیریت هوشمند معاملات مرغ زنده و گوشت مرغ در استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری و همچنین معاملات مرغ زنده استان فارس، این سامانه به طور رسمی فعالیت خود را در استان سمنان نیز آغاز نموده است.  


سامانه رهتاب از ابتدای سال 1400، فعالیت خود در حوزه ی کنترل و رصد جریان تولید و توزیع مرغ استان اصفهان از مرغداری تا مصرف‌کننده را آغاز نموده و تاکنون نقش بسزایی در کنترل بحران‌های کمبود و بیش بود مرغ، حذف واسطه‌ها و ارزش آفرینی های پیوسته برای تمامی عوامل زنجیره مرغ داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *