استقرار اولین دفتر نمایندگی نظام دامپزشکی کشور خارج از مرکز استان در ورامین

اخبار داخلی جدیدترین خبر ها خبر های دام خبر های طیور مهم ترین خبر ها

معاون استاندار تهران گفت: در شهرستان ورامین حدود ۴۰ هزار نفر به صورت مستقیم و ۸۰ هزار نفر به صورت غیر مستقیم در حوزه دام و طیور اشتغال دارند که این آمار بیانگر اهمیت بالای این حوزه است و وظیفه مسئولان را در رفع مشکلات دامداران دوچندان می کند.

جلسه بررسی مشکلات حوزه دامپزشکی دام و طیور شهرستان ورامین صبح امروز سه‌شنبه ۲۹ شهریور ماه به ریاست مجید درویشی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه‌ شهرستان ورامین و با حضور محمدیان مدیر کل دامپزشکی استان تهران، سلامتی رییس نظام دامپزشکی استان تهران، فخاری معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری، فیروزی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه و اصغری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ورامین در فرمانداری ویژه ورامین برگزار شد.

مجید درویشی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ورامین در این جلسه طی سخنانی اظهار کرد: شهرستان ورامین قطب کشاورزی و دامپروری استان تهران است که باید در این مسیر گام‌های موثری در راستای رفع موانع تولید و مشکلات تولید کنندگان برداریم تا تولید کنندگان بدون دغدغه‌ای به امر مهم تولید بپردازند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از موضوعات مهم پیرامون امر تولید دامداران، فضای استقرار دامداران و بحث حرائم بین آنها است که نیازمند اصلاح برخی قوانین است و پیگیری مسئولان را می‌طلبد.

درویشی با اشاره به حل مشکلات دامداران در حوزه دامپزشکی ضمن رعایت اصول و قوانین خاطر نشان کرد: حل مشکلات دامپزشکی تولیدکنندگان حوزه دام و طیور در اولویت اقدامات قرار دارد اما در این راستا باید با رعایت قوانین و مقررات به این امر پرداخت.

معاون استاندار تهران با اشاره اشتغال جمعیت زیادی از مردم شهرستان ورامین در حوزه دام و طیور افزود: در شهرستان ورامین حدود ۴۰ هزار نفر به صورت مستقیم و ۸۰ هزار نفر به صورت غیر مستقیم در حوزه دام و طیور اشتغال دارند که این آمار بیانگر اهمیت بالای این حوزه است و وظیفه مسئولان را در رفع مشکلات دامداران دوچندان می‌کند.

بر اساس این گزارش ؛ در این جلسه مقرر شد در راستای تسهیل انجام امور تولید کنندگان و رفت و آمد آن‌ها، دفتر نمایندگی نظام دامپزشکی استان تهران در شهرستان ورامین ایجاد شود که این اقدام اولین شهرستان در کل کشور است که دفتر نمایندگی نظام دامپزشکی در آن مستقر می ‌ود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *